Nafukovací bazén - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt nafukovací bazén? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je nafukovací bazén. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu nafukovací bazén.

Výrobek nafukovací bazén je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě PENNY. Můžete jej pořídit za 59,90 Kč, tato akce platí od 23.6. do 29.6.2022.

Výrobek nafukovací bazén je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech BILLA, Globus, PENNY, PEPCO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt nafukovací bazén pořídit v obchodech PENNY, v právě probíhající akci tam stojí 59,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
DĚTSKÝ NAFUKOVACÍ BAZÉN* - 61 x 15 cm 1 ks  
59,90 Kč
PEPCO
 
PEPCO
Nafukovací bazén - 3kruhový, průhledný, s potiskem, ø 100 cm, výška 22 cm, pro 2 děti od 3 let  
180,00 Kč
BILLA
 
BILLA
Velký nafukovací bazén - rozměry: 200 × 150 × 50 cm 1 ks  
249,90 Kč
PEPCO
 
PEPCO
Rodinný bazén - nafukovací, rozměry: 210 x 135 x 40 cm, pro 1 dospělou osobu a 2 děti od 6 let  
740,00 Kč
Globus
 
Globus
BAZÉN vířivý nafukovací Simple Spa - Bubble - z vysoce kvalitního PVC se silnou síťovinou, Construction, počet osob 4, vnitřní průměr 145 cm, vnější průměr 196 cm, výška 66 cm, objem vody 795 l, 100 vzduchových trysek, teplotní rozpětí ohřevu 20°-40°, příkon ohřevu vody 2 200 W, váha bez vody/s vodou 36 kg/831 kg, výkon perličkové masáže 800 W, napájení 220-240 V / 50 Hz, rychlost ohřevu vody 1,5 – 2,5°C /hod, cirkulační čerpadlo 1 741 l/hod.  
10 999,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Nafukovací bazén v letácích

 

Nafukovací bazén - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt nafukovací bazén. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt nafukovací bazén a jako první se dozvíte, pokud bude nafukovací bazén v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt nafukovací bazén.

Zkontrolujte cenu produktu nafukovací bazén u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků PEPCO, PENNY, BILLA, Globus, XXXLutz, OBI. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4K monitor, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte nafukovací bazén

Nejnovější letáky