Lidl - pivo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Lidl na produkt pivo platné od 29.11.2021. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Lidl na produkt pivo a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Lidl
 
Lidl
22.11.-26.12.2021 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
29.11.-5.12.2021 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
29.11.-5.12.2021 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
29.11.-5.12.2021 viz leták viz leták
Lidl
 
Lidl
6.12.-12.12.2021 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Pivo - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Lidl
 
Lidl
Svijanská desítka - pvo světlé výčepní, 1 l = 23,80 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
1.11.-7.11.2021

*

11,90 Kč
Lidl
 
Lidl
ARGUS 12 MAESTIC - světlý ležák, poctivá česká dvanáctka, záloha nalahev 3 Kč, 1 l = 13,80 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
1.11.-7.11.2021

*

6,90 Kč
Lidl
 
Lidl
VELKOPOPOVICKÝ KOZEL11 - světlý ležák, záloha na lahev 3Kč, 1 l = 23,80 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
1.11.-7.11.2021

*

11,90 Kč
Lidl
 
Lidl
Braník - pvo světlé výčepní, záloha nalahev 3 Kč, 1 l = 15,80 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
1.11.-7.11.2021

*

7,90 Kč
Lidl
 
Lidl
Starobrno Medium - světlý ležák, 1 l = 24,98 Kč   NEPLATNÝ LETÁK
1.11.-7.11.2021

*

99,90 Kč
arrow

Pivo

Jedním z nejrozšířenějších alkoholických nápojů po celém světě je bezesporu pivo. A Česko rozhodně za světem nikterak nepokulhává. Pivo se v Českých zemích vařilo snad odnepaměti. Ale pokud bychom to chtěli pojmout trochu přesněji, pak musíme říct, že na pivu si pochutnávali už Keltové. Vypadalo a chutnalo ale docela jinak nežli to dnešní. 

Vaření piva má v Českých zemích bohatou historii. Ve středověku si mohl uvařit pivo každý, kdo na to měl podmínky. Je to také doba, kdy vznikaly první pivovary.

Pokud jde o pivo chmelové, pak musíme prvenství přiznat Slovanům. Svědčí o tom listina z konce jedenáctého století, ve které český král uděluje privilegium vařit pivo klášteru vyšehradskému. V raném středověku si mohl pivo v podstatě uvařit každý měšťan. Postupně se začaly zakládat malé městské pivovary, díky nimž města více prosperovala.

Dalo by se říct, že v tomto ohledu se historie opakuje. Po revoluci se opět začaly zakládat malé rodinné pivovary a na světlo světa se dostávaly zajímavé pivní speciály.

Pivo je pro Čechy srdeční záležitostí. Dokazují to průzkumy, podle kterých každý Čech vypije týdně šest půllitrů tohoto zlatavého moku. Milovníci piva se většinou rozdělují na tři skupiny, podle toho, který druh je jejich chuti nejbližší. Nejvíce prodávaným, a tudíž i konzumovaným pivem, je klasické výčepní pivo (8° až 10,99°). Dalším druhem je ležák (11° až 12,99°). Pro fajnšmekry jsou určená piva speciální (nad 12,99°).

Jestliže bychom chtěli pivo rozdělit podle chuti a zároveň barvy, pak nám vzniknou čtyři skupiny:

  • světlé
  • polotmavé
  • tmavé
  • řezané

Zásadním rozdílem mezi světlým a tmavým pivem je to, že do tmavého se přidává obvykle karamelový slad. Řezané druhy jsou směsí tmavého a světlého piva. Pokud jste pivní gurmáni a rádi ochutnáváte stále něco nového, pak se zaměřte na malé pivovary, ve kterých se často nabízí unikátní druhy piva. Mnoho receptur pochází z dob minulých a je to dědictví, které přecházelo z generace na generaci.

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Lidl na produkt pivo a máme nejnovější akční letáky obchodu Lidl na produkt pivo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt pivo právě v obchodě Lidl, můžete hledat stejný produkt pivo i v jiných obchodech jako Albert Supermarket, Albert Hypermarket, PENNY, BILLA, Globus nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: podmáslí, párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, přilba na motorku, parka, parfémová sašetka, parotěstná pe fólie, pelerína. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Lidl
Německá prodejna Lidl působí v České republice od roku 2003 a v současné době zde provozuje více než 250 prodejen. Až 80 % sortimentu tvoří přes 100 privátních značek. Lidl pravidelně získává od zákazníků různá ocenění, mezi které patří například Nejdůvěryhodnější značka v kategorii potravin nebo Cena veřejnosti v prestižní soutěži Obchodník roku. Velké oblibě se prodejna těší pro své speciálně zaměřené akce „Lidl týden“ jako XXL týden, Retro týden, Italský týden, Americký týden, Francouzský týden či Řecký týden, díky kterým si můžete dopřát zahraniční speciality za vynikající ceny. O akčním zboží Lidl se u nás vždy dozvíte s předstihem v pravidelném online letáku s nabídkou na aktuální týden plném slev.

Pivo - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci