Plynový gril - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt plynový gril? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je plynový gril. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu plynový gril.

Výrobek plynový gril je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě MAKRO. Můžete jej pořídit za 2 998,00 Kč, tato akce platí od 22.6. do 5.7.2022.

Výrobek plynový gril je dnes hned v několika akcích, se slevou ho můžete koupit v obchodech Lidl, MAKRO. Za vůbec nejnižší cenu můžete produkt plynový gril pořídit v obchodech MAKRO, v právě probíhající akci tam stojí 2 998,00 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
Bake-Master Maxi gril -  

**

2 998,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
BBQ GRIL PLYNOVÝ STOLNÍ - 3 HOŘÁKY  

**

2 998,00 Kč
Lidl
 
Lidl
Plynový gril 4 + 1 - • 5 hořáků • celkový výkon: 19,7 kW • grilovací plocha: cca 70 x 42 cm  

*

6 999,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
GRIL PLYNOVÝ - 4 HOŘÁKY, ČERVENÝ/ČERNÝ • rozměry grilovací plochy: 73 × 41,5 cm • výkon: 10,5 kW, 4 hořáky • volitelné grilovací příslušenství • určený pro nekomerční použití  

**

7 990,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
PLYNOVÝ GRIL ENDERS - 3 HOŘÁKY • 3 hlavní hořáky • rozměry: 143 × 58 × 118 cm • rozměry grilovací plochy: 62 × 43 cm • vhodné pro nekomerční použití  

**

7 990,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

arrow
 

Plynový gril v letácích

 

Plynový gril - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt plynový gril. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt plynový gril a jako první se dozvíte, pokud bude plynový gril v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt plynový gril.

Zkontrolujte cenu produktu plynový gril u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Baumax, Lidl, MAKRO, Electroworld, Merkury Market, OBI. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4K monitor, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte plynový gril

Nejnovější letáky