JYSK - polohovací křeslo v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě JYSK na produkt polohovací křeslo platné od 22.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu JYSK na produkt polohovací křeslo a ušetřete tak své peníze.

V obchodě JYSK najdete produkt polohovací křeslo za výhodnou cenu 700,00 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 5.7.2022. Pokud si výrobek polohovací křeslo chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu JYSK.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
JYSK
 
JYSK
POLOHOVACÍ KŘESLO THORSMINDE - Hliník a textílie. 5 poloh. Skládací  
700,00 Kč
JYSK
 
JYSK
ZAHRADNÍ KŘESLO VONGE - Hliník a textílie. Plynulé naklápění opěradla a podnožky. Včetně luxusních polstrů s odolným, strukturově tkaným polyesterovým potahem. Š70 x D107 x V89 cm  
6 500,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Polohovací křeslo v letácích JYSK

Leták JYSK
Leták JYSK - 22.6.2022 - 5.7.2022.
22.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách JYSK
Leták JYSK
Leták JYSK - 22.6.2022 - 5.7.2022.
22.6.-5.7.2022
Platný ve všech prodejnách JYSK
 

Polohovací křeslo - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu JYSK na produkt polohovací křeslo a máme nejnovější akční letáky obchodu JYSK na produkt polohovací křeslo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt polohovací křeslo právě v obchodě JYSK, můžete hledat stejný produkt polohovací křeslo i v jiných obchodech jako Baumax, IKEA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte polohovací křeslo

Nejnovější letáky