SCONTO NÁBYTEK - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky SCONTO NÁBYTEK

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Sconto

Sconto Nábytek je součástí německého koncernu Höffner založeného roku 1990. Svou éru u nás společnost započala roku 1995, kdy byla otevřena první prodejna v Praze-Stodůlkách. Obchod vám dává na výběr ze širokého sortimentu nábytku a nabídku příjemně zpestří i zajímavé slevy, o kterých se dozvíte z letáku Sconto. Seznamujte se s jeho aktuální verzí každý měsíc. Na kompasslev.cz vám přinášíme pravidelně aktuální leták. S námi budete o všech slevách vědět včas.

Proč nakupovat ve Sconto?

Potřebujete nový nábytek či doplňkový sortiment, či se chce jen porozhlédnout a seznámit se s aktuálními trendy v bydlení? Vydejte se do některé z prodejen v České republice. Před návštěvou obchodu, kamenného i internetové, nezapomeňte prozkoumat leták Sconto. Byla by škoda nechat si ujít některou z lákavých nabídek, jež vám pravidelně předkládá. Ve Sconto prodejnách si vyberete, ať už sháníte jakýkoliv nábytek-obývací stěnu, sedací soupravu, konferenční stolek, matraci, rošt, stůl a další nábytek do ložnice, obýváku, kuchyně, jídelny, dětského pokoje, ale i kanceláře atd. Nechybí ani bytové doplňky za fantastickou cenu. Na celou nabídku se podívejte na e-shop https://www.sconto.cz.

Akční leták Sconto

Sconto Nábytek je určen všem, kteří vyžadují dobrou kvalitu za příznivou cenu. A chcete-li ještě příznivější ceny, inspirujte se akčním letákem Sconto. Možná v něm objevíte za akční cenu něco, co zrovna sháníte, či vás zaujme zboží, kterému neodoláte, i když jste aktuálně jeho koupi neplánovali. Aktuální leták Sconto si prohlížejte na webu kompasslev.cz. Vždy na něm najdete aktuální verzi ve vysoké kvalitě. Volá i váš domov po novém nábytku? Pořiďte si ho za výhodnou cenu. Díky speciální akci získáte například dopravu zdarma. Neplaťte za nábytek nebo doplňky víc, než musíte.

Lokace a provozní doba Sconto

Sconto se nachází v 8 městech České republiky, najdete ho v Praze, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Liberci a Ústí nad Labem. Zboží můžete také zakoupit na webu www.sconto.cz. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 10:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Sconto, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - nábytek
Hlídač akcí, slev a letáků