dm drogerie - prací prostředek v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě dm drogerie na produkt prací prostředek platné od 6.1.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu dm drogerie na produkt prací prostředek a ušetřete tak své peníze.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
dm drogerie
 
dm drogerie
6.1.-2.2.2022 viz leták viz leták
dm drogerie
 
dm drogerie
6.1.-2.2.2022 viz leták viz leták
 
Aktuální letáky
 
Prací prostředek - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
dm drogerie
 
dm drogerie
Denkmit prací prášek na barevné prádlo 40 PD -   NEPLATNÝ LETÁK
27.5.-9.6.2021
159,00 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
Perwoll Renew Color prací kapsle 18 PD -   NEPLATNÝ LETÁK
10.6.-14.7.2021
99,00 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
Denkmit prací gel na barevné prádlo 20 PD -   NEPLATNÝ LETÁK
17.6.-14.7.2021
74,90 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
Denkmit nature prací gel na barevné prádlo 23 PD -   NEPLATNÝ LETÁK
17.6.-14.7.2021
79,90 Kč
dm drogerie
 
dm drogerie
ecover Zero Sensitive prací gel 30 PD -   NEPLATNÝ LETÁK
15.7.-11.8.2021
299,00 Kč
arrow
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu dm drogerie na produkt prací prostředek a máme nejnovější akční letáky obchodu dm drogerie na produkt prací prostředek hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt prací prostředek právě v obchodě dm drogerie, můžete hledat stejný produkt prací prostředek i v jiných obchodech jako Lidl, PENNY, Kaufland, BILLA, Albert Hypermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pita chléb, pokojová anténa, popelářský vůz, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, polystyren fasádní, přívěs, pulover. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti dm drogerie

dm drogerie markt je přední drogistickou společností působící na našem trhu. Má 220 prodejen rozmístěných po celé České republice. U nás své zboží prodává od roku 1993. Slevové akce na široký sortiment z drogerie Vám přináší každý měsíc aktuální leták dm. Nakoukněte do něj a budete vědět, na jaké výrobky byste se měli tento měsíc zaměřit. Díky speciálním akcím koupíte věci pro dítě jako jsou pleny nebo příkrmy za pár korun. Nebo si udělejte radost sami a pořiďte si nový parfém nebo vyzkoušejte potraviny dm Bio.

Prací prostředek - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci