Kaufland - Praní a sušení v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Kaufland na produkt Praní a sušení platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Kaufland na produkt Praní a sušení a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Kaufland najdete produkt Praní a sušení za výhodnou cenu 139,90 Kč. Tato slevová akce platí od 22.6. do 28.6.2022. Pokud si výrobek Praní a sušení chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Kaufland.

Přehled cen

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
koš na prádlo
KOŠ NA PRÁDLO* - plastový rozměry: 60 x 40 x 26 cm různé barvy cena za 1 kus  

*

139,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
žehlicí prkno
Žehlicí prkno - rozměry žehlicí plochy: 125 x 42 cm nastavitelná výška až do 96 cm cena za 1 kus  

*

699,90 Kč
Kaufland
 
Kaufland
sušák na prádlo
SUŠÁK NA PRÁDLO* - skládací rozměry: 180 x 93 x 55 cm materiál: ocel, plast délka šňůr: 18 m cena za 1 kus, cena s klubovou kartou: 169,90,-  

*

17 990,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Praní a sušení v letácích Kaufland

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Kaufland na produkt Praní a sušení a máme nejnovější akční letáky obchodu Kaufland na produkt Praní a sušení hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Praní a sušení právě v obchodě Kaufland, můžete hledat stejný produkt Praní a sušení i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: párkový salát, pokojová anténa, pouzdro na notebook, protihluková deska, průtokový ohřívač vody, pulover, přilba na motorku, parka, Paralen, Paralen Grip. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Praní a sušení

Nejnovější letáky