Teta drogerie - Ria v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Ria platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Ria a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Ria za výhodnou cenu 29,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Ria chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ria - ultra vložky 10 ks normal plus, 11 ks normal * v akční nabídce i Ria Ultra Normal Plus  

*

29,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Ria v letácích Teta drogerie

 

Ria - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Ria a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Ria hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Ria právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Ria i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, Hruška, ROSSMANN, TOP drogerie, Kaufland nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: rostlinný olej, rýže carnaroli, radiobudík, reflexní přívěsek, rajtky, reflexní bunda, reflexní pásek, reflexní potah na batoh, remoska, Rhino-stas. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Ria

Nejnovější letáky