Rizoto - akce a ceny

Hledáte akce a slevy na produkt rizoto? Pravděpodobně trávíte hodně času přemýšlením, jak ušetřit peníze při nákupu produktů jako je rizoto. Na této stránce najdete přehled všech letáků se skvělými cenami produktu rizoto.

Výrobek rizoto je za výhodnou cenu momentálně k dispozici například v obchodě Kaufland. Můžete jej pořídit za 26,90 Kč, tato akce platí od 18.5. do 24.5.2022.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Kaufland
 
Kaufland
ARAX Rýže arborio - risotto 500 g (=1 kg 53,80)  

*

26,90 Kč
JIP
 
JIP
viz leták viz leták
ROSSMANN
 
ROSSMANN
viz leták viz leták
Vrtal
 
Vrtal
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Rizoto v letácích

 

Rizoto - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

S námi získejte ty nejlepší nabídky
U nás na webu Kompas Slev víme o všech akcích, nabídkách a slevách dostupných pro produkt rizoto. Umíme najít ty nejlepší slevy na produkt rizoto a jako první se dozvíte, pokud bude rizoto v akci za zvýhodněné ceny. Takto můžete ušetřit při svých nákupech nemalé částky. Stačí se podívat na bohatou nabídku z letáků, ve kterých můžete najít skvělé ceny pro produkt rizoto.

Zkontrolujte cenu produktu rizoto u svých oblíbených prodejců
Pokud chcete ušetřit peníze, stačí kliknout na jeden z letáků a podívat se, kolik právě stojí vámi hledaný produkt u některého z oblíbených obchodníků Kaufland. Abyste měli hledání v akcích snazší, můžete si v nalezených letácích vyfiltrovat jen ty, které patří konkrétní značce. Nezapomeňte, že na stránkách Kompas Slev můžete získat slevy pro širokou škálu dalších produktů. Podívejte se na skvělé nabídky, které pro vás máme, a začněte při svých nákupech jednoduše šetřit.
Máme všechny letáky a katalogy od těch nejlepších obchodníků z celého Česka, díky tomu si můžete velice snadno porovnávat mezi svými oblíbenými obchody a zjistit, kde ušetříte nejvíce peněz. Na stránkách Kompas Slev to jde snadno a rychle!

Podívejte se na další letáky!
Podívejte se na aktuální letáky a akce a zjistíte, jak výhodně můžete nakoupit tyto vaše oblíbené produkty: 100PER, 3BiT, 3D puzzle, 4Dent, 4Slim. Právě zde na webu Kompas Slev je vše na jednom místě, stačí jen kliknout a vybrat si z mnoha úžasných nabídek. A určitě se často vracejte, protože my neustále pracujeme na zdokonalování našich služeb a denně přinášíme nové propagační akce a slevy, abychom vám mohli nabídnout ty nejnižší ceny!

Kde koupíte rizoto

Nejnovější letáky