OBI - rohožka v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě OBI na produkt rohožka platné od 18.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu OBI na produkt rohožka a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
OBI
 
OBI
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Rohožka v letácích OBI

 

Rohožka - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu OBI na produkt rohožka a máme nejnovější akční letáky obchodu OBI na produkt rohožka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt rohožka právě v obchodě OBI, můžete hledat stejný produkt rohožka i v jiných obchodech jako MAKRO, Conrad, ASKO, Baumax, JYSK nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: rýže carnaroli, radiobudík, reflexní přívěsek, rajtky, reflexní bunda, reflexní pásek, reflexní potah na batoh, Rhino-stas, Rimmel London, Robitussin. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte rohožka

Nejnovější letáky