MAKRO - Ryby a mořské plody v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt Ryby a mořské plody platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt Ryby a mořské plody a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt Ryby a mořské plody za výhodnou cenu 11,90 Kč. Tato slevová akce platí od 5.1. do 18.1.2022. Pokud si výrobek Ryby a mořské plody chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Výrobek Ryby a mořské plody ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Globus, stojí tam 14,90 Kč.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Produkt Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
treska, rybí filet
Treska obecná - filety bez kůže lat.: Gadus morhua, glazura: 10 % bal.: 6× 135 g, cena za 135 g  
5.1.-18.1.2022

**

44,90 Kč
MAKRO
 
MAKRO
treska, rybí filet
Treska tmavá – filet - lat.: Pollachius virens původ: Dánsko, lov vel.: 200–400 g, 400–600 g cena za 1 kg  
19.1.-1.2.2022 product cut image product cut image

**

229,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
pražma, rybí filet
Pražma královská filet - lat.: Sparus aurata původ: Řecko, chov vel.: 90–120 g cena za 1 kg  
5.1.-18.1.2022

**

369,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
pražma, rybí filet
Pražma královská filet - lat.: Sparus aurata původ: Řecko, chov vel.: 90–120 g cena za 1 kg  
5.1.-18.1.2022

**

369,00 Kč
MAKRO
 
MAKRO
okoun, rybí filet
Okoun nilský filet - lat.: Lates niloticus původ: Uganda, Tanzanie, Keňa vel.: 300–1100 g cena za 1 kg  
19.1.-1.2.2022 product cut image product cut image

**

269,00 Kč
arrow
 
Aktuální letáky
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt Ryby a mořské plody a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt Ryby a mořské plody hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Ryby a mořské plody právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt Ryby a mořské plody i v jiných obchodech jako - nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: rostlinný olej, rýže carnaroli, rýč špičatý, radiobudík, RC auto, reflexní přívěsek, reflexní sada, reflexní vesta, rotační sekačka, rýč rovný. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Makro

Makro představuje obchod zaměřený na velkoobchodní prodej. Patří do sítě MAKRO Cash & Carry ČR. Díky tomu, že Makro nakupuje ve velkých objemech, dokáže zákazníkům prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny. Chcete-li nakupovat ještě výhodněji, inspirujte se letákem Makro. Vychází v několika variantách dle jednotlivých odvětví podnikání. Sledujte pravidelně akční leták Makro a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. V Makru koupíte vynikající maso, ryby, mléčné výrobky, trvanlivé potraviny nebo hračky pro děti. Makro mimo jiné provozuje také čerpací stanici. Pod střechou Makra najdete více než 45 000 výrobků za vynikající ceny. 

Ryby a mořské plody - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci