Teta drogerie - slané tyčinky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt slané tyčinky platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt slané tyčinky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt slané tyčinky za výhodnou cenu 49,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek slané tyčinky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Freche Freunde BIO Špaldové preclíky s cizrnou nebo špaldové tyčinky s mrkví 75 g 1 kg = 665,33 -  

*

49,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Slané tyčinky v letácích Teta drogerie

 

Slané tyčinky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt slané tyčinky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt slané tyčinky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt slané tyčinky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt slané tyčinky i v jiných obchodech jako OFFICEO, Ratio, PEAL, JIP, Vrtal nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sedací úvaz, sněhové frézy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte slané tyčinky

Nejnovější letáky