Lidl - špička v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Lidl na produkt špička platné od 23.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Lidl na produkt špička a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Lidl
 
Lidl
viz leták viz leták

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Špička v letácích Lidl

 

Špička - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Lidl na produkt špička a máme nejnovější akční letáky obchodu Lidl na produkt špička hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt špička právě v obchodě Lidl, můžete hledat stejný produkt špička i v jiných obchodech jako Qanto market nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: šuplíkový mrazák, štípač dřeva, šněrovací obuv, šněrovací kozačky, špuntová sluchátka, šroub metrický, šroub samovrtný, šindel bobrovka, šampón proti parazitům, šunková kost. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte špička

Nejnovější letáky