MAKRO - šunka pro děti v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě MAKRO na produkt šunka pro děti platné od 25.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu MAKRO na produkt šunka pro děti a ušetřete tak své peníze.

V obchodě MAKRO najdete produkt šunka pro děti za výhodnou cenu 23,00 Kč. Tato slevová akce platí od 25.5. do 19.7.2022. Pokud si výrobek šunka pro děti chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu MAKRO.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
MAKRO
 
MAKRO
ŠUNKA PRO DĚTI NEJVYŠŠÍ JAKOSTI • bal.: 100 g shaved • cena za 100 g -  

**

23,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Šunka pro děti v letácích MAKRO

 

Šunka pro děti - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu MAKRO na produkt šunka pro děti a máme nejnovější akční letáky obchodu MAKRO na produkt šunka pro děti hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt šunka pro děti právě v obchodě MAKRO, můžete hledat stejný produkt šunka pro děti i v jiných obchodech jako JIP, Ratio, Enapo, Pramen CZ, BILLA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: šuplíkový mrazák, štípač dřeva, šampón na koberce, šněrovací obuv, šampon na vlasy a tělo, šatovka, šicí stroj, šněrovací kozačky, špuntová sluchátka, šroub metrický. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte šunka pro děti

Nejnovější letáky