TOP drogerie - Surf v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě TOP drogerie na produkt Surf platné od 30.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu TOP drogerie na produkt Surf a ušetřete tak své peníze.

V obchodě TOP drogerie najdete produkt Surf za výhodnou cenu 224,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 9.7.2022. Pokud si výrobek Surf chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu TOP drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
TOP drogerie
 
TOP drogerie
Surf prášek - gel 80 pracích dávek  

*

224,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Surf v letácích TOP drogerie

 

Surf - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu TOP drogerie na produkt Surf a máme nejnovější akční letáky obchodu TOP drogerie na produkt Surf hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Surf právě v obchodě TOP drogerie, můžete hledat stejný produkt Surf i v jiných obchodech jako TESCO, Astur & Qanto velkoobchod nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sacher dort, skládací přepravka, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Surf

Nejnovější letáky