Teta drogerie - sušenky v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt sušenky platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt sušenky a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt sušenky za výhodnou cenu 9,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek sušenky chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek sušenky ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 0,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Fammilky Ovesná svačinka - 36/40 g, různé druhy 1 kg od 247,50  

*

9,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Sušenky - grahamové 100 g celozrnné 1 kg = 199,00  

*

19,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Skořicové sušenky - bezlepkové 100 g 1 kg = 229,00  

*

22,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Špaldové sušenky - s kokosem 100 g 1 kg = 249,00  

*

24,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Sušenky v letácích Teta drogerie

 

Sušenky - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt sušenky a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt sušenky hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt sušenky právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt sušenky i v jiných obchodech jako Astur & Qanto velkoobchod, ROSSMANN, CBA Premium, Adam velkoobchod Šternberk, Hruška nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, Sunárek, startovací kabely, sacher dort, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sedací úvaz. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte sušenky

Nejnovější letáky