Haus Spezi - svíčka v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Haus Spezi na produkt svíčka platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Haus Spezi na produkt svíčka a ušetřete tak své peníze.

 
Aktuální letáky
 
Svíčka - vývoj nejnižší ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archivní letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Haus Spezi
 
Haus Spezi
SVÍČKA CITRONELA* - proti komárům v keramické terakotové kolmé misce 130g 300 g 400 g   NEPLATNÝ LETÁK
23.7.-25.8.2021
35,00 Kč
Haus Spezi
 
Haus Spezi
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
13.11.-5.12.2020 viz leták viz leták
Haus Spezi
 
Haus Spezi
viz leták viz leták   NEPLATNÝ LETÁK
10.2.-9.3.2021 viz leták viz leták
 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Haus Spezi na produkt svíčka a máme nejnovější akční letáky obchodu Haus Spezi na produkt svíčka hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt svíčka právě v obchodě Haus Spezi, můžete hledat stejný produkt svíčka i v jiných obchodech jako kik, Baumax, Dedra, Globus, MAKRO nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: střešní nosič, sacher dort, sprej proti molům, schůdky alu, saně, sauna, sedací úvaz, sněhové frézy, sedačka na kolo, solární ohřev. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Podobné produkty


O společnosti Haus Spezi

Obchodní dům Haus Spezi najdete v areálu největšího nákupního střediska v Třebíči. Otevírací doba je každý den v týdnu od 8:00-19:00 v neděli pak od 9:00-19:00. Najdete zde veškeré nářadí pro kutily, zahrádkáře nebo stavaře. Pokud si chcete vybavit domácnost, vyberete si z bohaté nabídky – sortiment Haus Spezi čítá přes 30 tisíc položek. Kromě zboží přímo na prodejně, nabízí Haus Spezi také prodej zboží přímo na svém e-shopu https://www.hausspezi.cz. Sledujte pravidelně letáky Haus Spezi a nenechte si uniknout žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev. Akční leták vám přinášíme na kompasslev.cz.

Svíčka - prodejci

TOP letáky

Produkty

Prodejci