PENNY - svítilna v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt svítilna platné od 23.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt svítilna a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt svítilna za výhodnou cenu 34,90 Kč. Tato slevová akce platí od 23.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek svítilna chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
KAPESNÍ LED SVÍTILNA S-8020* - různé barvy 1 ks  
34,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Svítilna v letácích PENNY

 

Svítilna - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt svítilna a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt svítilna hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt svítilna právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt svítilna i v jiných obchodech jako Globus, EVA supermarket, Haus Spezi, Lidl, Expert nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: slepice, startovací kabely, sacher dort, skládací přepravka, sprej proti molům, sprej proti roztočům, schůdky alu, sprej na rozčesávání, saně, sauna. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte svítilna

Nejnovější letáky