Tampax - Aktuální ceny z letáků Globus

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt Tampax platné od 11.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt Tampax a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt Tampax za výhodnou cenu 124,90 Kč. Tato slevová akce platí od 11.8. do 17.8.2022. Pokud si výrobek Tampax chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Tampax cotton protection - tampony s aplikátorem 2 druhy 16 ks 1 ks = 7,81  

*

124,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Tampax v letácích Globus

 

Tampax - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt Tampax a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt Tampax hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Tampax právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt Tampax i v jiných obchodech jako TOP drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: Tereziánské sklepy, tvarovatelné lepidlo, Trapiche, tekuté krystaly, tužka na opravu laku, teleskopický odvětvovač, Textil do ložnice, tvarůžková roláda, tělový pudr, tažné lano. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Tampax

Nejnovější letáky