Tamda Foods - Velkopopovický Kozel v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Tamda Foods na produkt Velkopopovický Kozel platné od -. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Tamda Foods na produkt Velkopopovický Kozel a ušetřete tak své peníze.

 

Archivní letáky

 

Velkopopovický Kozel - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

Velkopopovický Kozel

O tom, že reklama je skutečně mocná, a hlavně přináší neomezené možnosti pro své tvůrce, by mohly hovořit plechovky s logem českého piva Kozel. Před několika lety byly právě dvě plechovky Kozel vypuštěny až do vesmíru a odtud se snášely zpět k Zemi. Musely být z pochopitelných důvodů prázdné, ale i tak byl efekt dokonalý. Plechovka na tmavé pivo se dokonce dostala téměř o kilometr výše nežli světlé. Tento úspěšný pokus o reklamní tah se ale neuskutečnil v České republice, nýbrž v Rusku. Tam se totiž jedná o nejprodávanější české pivo. A nejen tam. Podle průzkumů je Velkopopovický Kozel neoblíbenější českou značkou po celém světě. To je jistě dobrá zpráva pro milovníky Velkopopovického Kozla, kteří navíc rádi cestují. Nikdy nezůstanou bez své oblíbené značky piva. Výrobci vaří Kozla stále podle tradičních výrobních postupů s použitím kvalitních českých surovin. Právě proto dostalo pivo Kozel prestižní ocenění a je držitelem ochranné známky České pivo.

Název piva podle hospodářského zvířete je tak trochu zvláštní. Má to ale své opodstatnění. Tak, jako i v mnoha jiných případech, i tady zaúřadovala legenda. Kdysi dávno procházel Velkými Popovicemi francouzský malíř, který byl uchvácen pohostinností místních lidí. Proto se jim odvděčil tím, že namaloval znak pivovaru. A do něho zakomponoval kozla. Měl k tomu pádný důvod. Tmavé silné pivo, které se ve Velkopopovickém pivovaru vařilo, se prostě mezi lidmi nazývalo Kozel.

Současní majitelé pivovaru využili toto zvíře ve znaku zajímavým způsobem pro reklamní účely. Až z Užhorodu dopravili do pivovaru skutečného živého kozla. Tento živý maskot je v pivovaru dodnes. Každý následovník toho prvního dostane podle tradice jméno Olda.

A proč právě Olda? I to má svůj důvod. První popovický sládek se jmenoval právě Olda. Kozlové Oldové dědí své jméno po prvním sládkovi už dlouhých čtyřicet let.

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Tamda Foods na produkt Velkopopovický Kozel a máme nejnovější akční letáky obchodu Tamda Foods na produkt Velkopopovický Kozel hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Velkopopovický Kozel právě v obchodě Tamda Foods, můžete hledat stejný produkt Velkopopovický Kozel i v jiných obchodech jako Ratio, Albert Supermarket, PEAL, Qanto market, Vrtal nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: vepřové nožičky, vepřové srdce, vepřový jazyk, vepřový mozeček, vdolek, vnitřní teploměr, Velvet Smooth, vápník pro nehty, vápnitý dolomit, Vaxicum. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Velkopopovický Kozel

Nejnovější letáky