Teta drogerie - vitamin C v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt vitamin C platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt vitamin C a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt vitamin C za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek vitamin C chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Allnature Vitamín C 250 g rozpustný ve vodě, extra výhodné rodinné balení pro podporu imunity 250 dávek 1 kg = 399,60 -  

*

99,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Vitamin C v letácích Teta drogerie

 

Vitamin C - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt vitamin C a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt vitamin C hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt vitamin C právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt vitamin C i v jiných obchodech jako BENU Lékárna, Astur & Qanto velkoobchod, BetterStyle, AVON, Dr. Max nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: vepřové nožičky, vepřové srdce, vepřový mozeček, vnitřní teploměr, Velvet Smooth, Valfrutta, vápník pro nehty, vápnitý dolomit, Vaxicum, vázací drát. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte vitamin C

Nejnovější letáky