Leták Vrtal - 1.1.2023 - 31.1.2023 - str. 1 *

1 / 41

Leták Vrtal - 1.1.2023 - 31.1.2023 - Produkty v akci - kořenící přípravek, rum. Strana 1.
1 / 41

Prolistujte si tento leták obchodu Vrtal platný od 1.1.2023 do 31.1.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 40 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Vrtal nabízí slevy na více než 442 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Vrtal ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 40. Na aktuální stránce najdete akce na rum, kořenící přípravek, nicméně Vrtal v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na Božkov, griotka, alkohol, Meruňka. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Vrtal, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Vrtal

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Rum

Ačkoliv se při vyslovení názvu alkoholického nápoje, kterým je rum, mnoha lidem vybaví otrlý námořník, není tento druh alkoholu určen pouze pro drsné mořské vlky. Může být příjemným zpestřením pro posezení s přáteli anebo pro chvíle, kdy chceme jen meditovat a přemýšlet o životě.

Kvalitní druhy karibských rumů mohou být součástí zajímavých a originálních drinků, ale také si je můžete vychutnávat v jejich původní podobě. Jednou z možností je panamský rum, který pochází až z dalekého Karibiku. Než se dostane do našich skleniček, odpočívá po dobu pěti let v dubových sudech právě v rodném Karibiku. Tento pětiletý klidový režim dodá rumu příjemnou dřevitou chuť a jedinečné aroma. Vůně pak připomíná svěží citrusy, náznaky hruškového aroma a v chuti můžeme objevit karamel.

 
SPECIÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA LEDEN 2023 platnost od 02.01. - 31.01.2023 DISTILLERIE DE LABOURDONNAIS ESTATE FOUNDED IN 1774 RUM LABOURDONNAIS RUM LABOURDONNAIS MAURITIUS usion URTAL 141 f (@ P e-shop www.vrtal.cz SPICED NERFOREEN RUMOVÉ ELIXÍRY RUM LABOURDONNAIS DE INTE MAURITIUS VELKO) URTAL A POTRAVINY COFFEE -VANILLA UN CHERUM z ostrova MAURICIUS NAPOJE ŠIROKÁ NABÍDKA NÁPOJŮ, POTRAVIN A DALŠÍHO SORTIMENTU RUM RUM RUM LABOURDONNAIS ABOURDONNAIS OURDONNAIS Tr TAPATE FERIE CALAMONDIN MADE FROM ALBUM MAURITIUS MAURITIUS AURITIUS VANILLA ORANCIE FALLETHUNALRESOLU FRUKKALABUKE BERE ERSTATE COMENYALA DRIEURENTURANG 0.51 326,45 395.- DPH Rum Labourdonais Fusion Z přirozené několika měsíční macerace ovoce a koření v prémiovém bílém rumu Labourdonnais, vzniká nezaměnitelný charakter Elixíru, s jemnými tropickými příchutěmi a rurftovými tóny.

Další letáky Vrtal

Nejnovější letáky