Nahrajte chybějící leták

Leták Vrtal - str. 1 *

Leták Vrtal - str. 1 *

1 3 4 ... 11
Leták Vrtal - Produkty v akci - zelí bílé, Tatra, tatarská omáčka, mouka pšeničná, Lagris, mouka, bramborový škrob, Spak, hořčice, Ondoliva, pivo. Strana 1.
1 3 4 ... 11

Prolistujte si tento leták obchodu Vrtal platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 10 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták Vrtal nabízí slevy na více než 256 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Vrtal ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 10. Na aktuální stránce najdete akce na zelí bílé, tatra, tatarská omáčka, mouka pšeničná, lagris, mouka, bramborový škrob, nicméně Vrtal v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na rohlík, bulka, hot dog rohlík, brambory, česnek. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Vrtal, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

Produkty v tomto letáku

CENÍK pro GASTRO sortiment VRTAL NÁPOJE A POTRAVINY Platný od 1.2.2021 Vrtal s.r.0. Velkoobchod nápojů a potravin Aktuálně Vám nabízíme nejen tradiční sortiment, ale i cca 500 položek mražených a chlazených potravin a koloniálu, který pravidelně rozšiřujeme o další položky. Kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří vám předloží kompletní ceník a připraví atraktivní cenovou nabídku. Žádejte od nich naše měsíční letákové akce, které vás určitě osloví!!! MASTER GOURMET CHEF Tatra Ondoliva D' ñe ideale pe preparati di cacie PROFESSIONAL NOVÝ OBAL EXTRA VIRGIN smetar na šieháni LAGRIS OLIVE OL Nova trovaka t SOLA PŠENIČNÁ MOUKA SOLAMYL Horčice plnotučná ng 31% eraní rohy-ruč LAGRIS Spak Hai Polpabella Hai Hai Hai Hai Tatarská foodservice agrimex MAX FOOD omdcka SPak ZELI BILE Tatarská EKON foodservice 8 agrimex omáčka Done ESSA PODRR Hovézbbujón foodservice agrimex Dune Více inforrmací o sortimentu a novinkách na vywwyy.vrtal.cz

Vrtal letáky

TOP letáky