Leták Vyplatíse - 13.3.2023 - 19.3.2023 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 / 2

Leták Vyplatíse - 13.3.2023 - 19.3.2023 - Produkty v akci - salám vysočina, salám, klobása, Bratwurst, grilovací klobása, mascarpone, čerstvý sýr, Olma, plátkový sýr, sýr, Milka, máslo, bonbóny, Pedro, kyselé pásky, Chio, tortilla chips, alkohol, Meruňka. Strana 1.
1 / 2

Prolistujte si tento leták obchodu Vyplatíse platný od 13.3.2023 do 19.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 1 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Vyplatíse ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 1. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Vyplatíse, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Vyplatíse

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Máslo

Namazat si chléb máslem je tradiční pochoutka a stěží si dovedeme představit, že bychom máslo neměli k dispozici. Existuje jich také mnoho druhů.

Levné máslo patří k nejprodávanějším

Máslo patří na náš stůl již mnoho let. Velmi dobré jméno mezi výrobci másla si vybudovala jihočeská Madeta, její produkty v širokém sortimentu mléčných výrobků jsou vyhlášené svou kvalitou a také prostředím pastvin a chovů, odkud pochází kravské mléko. Jihočeské máslo akce je také velmi častou položkou ve slevových letácích mnoha obchodů. V letácích se objevuje Penny máslo, což je řetězec, který se usídlil i v menších městech, a samozřejmě máslo v akci bývá i v Bille, a máslo akce Kaufland anebo máslo Albert jsou další oblíbené slevové záležitosti.

Máslo akce Penny je slevová akce poměrně častá, protože spotřeba levného másla 250 g v České republice se neustále drží na poměrně vysoké hodnotě 5 kg na osobu za rok, což je v přepočtu 20 velkých másel, a přepočteno na měsíc každý z nás v průměru zkonzumuje více než jedno a půl balení másla. Jde samozřejmě o statistické hodnoty, kdy v některých rodinách lidé nakupují měsíčně třeba šest másel, zatímco vegani levné máslo nekonzumují vůbec. Ovšem ať už se na máslo díváme z pohledu strávníků, nebo těch, co se mu vyhýbají, smutné je to, že máslo cena je položkou, která se za poslední rok (2022) vyšplhala do značné výše. Na druhou stranu to neznamená, že by máslo akce byla v letácích položkou, která nás již přestala zajímat, máslo se u nás bude nakupovat s velkou pravděpodobností i nadále.

 
Mascarpone

Pokud patříte k sýrovým gurmánům, pak jistě víte, že na světě existuje mnoho různých druhů sýrů s různými chutěmi a konzistencemi. Jednu skupinu tvoří takzvané čerstvé sýry. Znamená to, že sýr je vyráběný zvláštní technologií a ke svému dokončení nepotřebuje žádnou dobu zrání. Označení „čerstvý sýr“ nese také krémový jemný sýr mascarpone, jehož základní výrobní surovinou je tučná smetana. Sýr se vyrábí pomocí působení kyseliny vinné a při této výrobě se neodstraňuje syrovátka. Možná, že vás na první ochutnání sýr mascarpone příliš neuchvátí. Je totiž spíše určen jako součást dalších receptů. Kdo má rád italské Tiramisu, pak ví, o čem je právě řeč. Z mascarpone se dá připravit skvělý krém ve spojení s cukrem, citronovou kůrou nebo citronovým likérem. Pak už stačí jen krém naservírovat ve skleničkách s čerstvým ovocem. Vznikne dezert, který má hned dva velké bonusy. Nejen, že skvěle chutná, ale je hotový za malou chvilku.

 
LATISE PLATISE İSE VYPLATÍS VYPLATÍSE LATISE VYPLATISE ISE VYPLAT PLATA VYPLATISE VYPLATISE VYPL LATISE SE PLATÍSE VYPLA ATISE VYPLATISE VYPLATISE PLATISE VYPLATÍSE VYPLATÍSE VYPLATISE VYPLATISE VYPLA Gutfried NEU HÄHNCHEN BRATWURST 32LPp ve M.G 2006 ECHT CHIO VYPLECHTER GESCHMACK VAL Roomkaas Fromage à la crème Serek kremowy The Produ VYSOČINA SÝR INNPERLES RAJČATY VYPLATÍSE VYPLATISE Bisch Rece 130 100G VYPLATISE VYPLATISE ATISE VYPLATÍSE Chio Tortillas Salted GRAUCH happy ha d'ay d VYPLATIS MULTIVITA VYPLATISE VYPLATISE Mit Sonnenblumenöl Nur natürliche Aromen Ohne geschmacksverstärkend FOFOOOOO VYPLATISE Chrmann HIGH PROTEIN Himbeere Granatapfel Jeghe YPLATISE Ch IGH PROTEIN Himbeere VYPLATISE VYPLATÍSE VYPLATISE VYPLATÍSE Plátkový sýr s rajčaty a bazalkou 100g VYPLATÍSE CENA Čerstvý sýr 200g, více druhů 19.⁹⁰ 90 VYPLATISE VYPLATÍSE VYPLATÍSE CENA 17,⁹⁰ YPLATISE VYPLATÍSE max, 5ks na osobu VYPLATISE VYPLATISE BUTTER max. 5ks na osobu: VYPLATISE VYPLATÍSE YPLATÍSE PLATISE VYPLATISE PLATISE VYPLATÍSE Tortilla chipsy 125g, více druhů VYPLATISE VYPLATÍSE VYPLATÍSE VYPLATÍSE CENA 69.⁹⁰ Cena za 1kg YPLATISE VYPLATÍSE CENA max. 5ks na osobu 19,⁹⁰ VYPLATISE Kladenská VYPLATISE pečeně plátky 1kg VYPLATÍSE VYPLATISE VYPLATISE VYPLATISE How NÁLNÍHO 7 NEJVYSSI MANITY VYPLATI VYPLATISE VYPLATISE OLMA Pro12 tein Meruňka MATO al ISE VYPLATISE O VYPLATÍSE VYPL VYPLATISE VYPLATISE d OLMA OLMA Pro 12 Sein Meru Dilea A OLOMOUCKÉ Máslo VYPLATÍSE TRADIČNÍ VYROBA 1967 ea ERO ACTOSE age Frais-Verse Kass Cuper-re TERESGA sharbat Malaga ng VYPLAT VYPLATIS VYPLATÍSE TENTO TÝDEN Platí v týdnu 13.3.2023 19.3.2023 VYPLAT........... NEW 82% ORSAR S& CERSTVE SMETANT Königsbacher SCHWARZBIER Vollendung deutscher Braukum VYPLATISE WAAAAAAAA VYPLATISE VYPLATISE PEDRO KYSELÉ PÁSKY S PŘÍCHUTÍ JAHODY SOUR STRAWBERRY FLAVOUR BELTS BEZ UMELCH BARVIV AROMAT ✓ 15% OVOCNÉ STAVY BEZ PALMOVÉHO OLEJE ✓NO ARTIFICIAL COLOURS OR FLAVOURS ✓15% FRUJUCE ✓ PALM OIL FREE NEU VEGAN VYPLATISE VYPLATISE VYPLATI Další produkty na www.vyplatise.cz LATISE VYPLATISE VYPLATÍSE Máslo Olma 250g VYPLATÍSE CENA VYPLATISE VYPLATISE NěmeckéATISE pivo 500ml VYPLATISE Milka 31.90 EDEKA VYPLATISE VYPLATISE VYPLATISE VYPLATÍSE CENA 9.⁹⁰ max. 5ks na osobu VYPLATISE VYPLATISE Ovocné pásky 80g, více druhů VYPLATISE VYPLATÍSE CENA 8.⁹⁰ VYPLATISE ESPA Mascarpone VYPLATISE YPLATE VYPLATISE VYPLA ICONIC VYPLATISE VYPLATI RESTAURANT GOOD CHEW GOOP CHEW TO @

Další letáky Vyplatíse

Nejnovější letáky