PENNY - závitek v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě PENNY na produkt závitek platné od 30.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu PENNY na produkt závitek a ušetřete tak své peníze.

V obchodě PENNY najdete produkt závitek za výhodnou cenu 19,90 Kč. Tato slevová akce platí od 30.6. do 6.7.2022. Pokud si výrobek závitek chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu PENNY.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
PENNY
 
PENNY
ŠUNKOVÉ ZÁVITKY KARLOVA KORUNA - různé druhy 200 g 100 g 9,95 Kč  
19,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Závitek v letácích PENNY

 

Závitek - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu PENNY na produkt závitek a máme nejnovější akční letáky obchodu PENNY na produkt závitek hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt závitek právě v obchodě PENNY, můžete hledat stejný produkt závitek i v jiných obchodech jako MAKRO, TREFA coop, Enapo, Žabka, Tamda Foods nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: zábavný telefon, zahradní obuv, zahradní pytel, zahradnický kompost, Zaječická hořká, závěs s očky, závěsný papírový lustr, zazimovač bazénů, zimní obuv, zubní pudr. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte závitek

Nejnovější letáky