Nahrajte chybějící leták

Leták Alphega lékárna - 1.5.2021 - 30.6.2021 - str. 1 *

Leták Alphega lékárna - 1.5.2021 - 30.6.2021 - str. 1 *

1
Leták Alphega lékárna - 1.5.2021 - 30.6.2021 - Produkty v akci - šampón, Parusan, Bepanthen, MaxiCor, Preventan, Urgo Filmogel, Preventan Junior. Strana 1.
1

Prolistujte si tento leták obchodu Alphega lékárna platný od 1.5.2021 do 30.6.2021 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 1 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Lékárny. Tento leták Alphega lékárna nabízí slevy na více než 7 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě Alphega lékárna ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 1. Na aktuální stránce najdete akce na šampón, parusan, bepanthen, maxicor, preventan, urgo filmogel, preventan junior, nicméně Alphega lékárna v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na -. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě Alphega lékárna, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách Alphega lékárna
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
SLEVOVÉ KUPÓNY ALPHEGA LÉKÁREN 1.5. - 30.6. 2021 Řada Allga San Mobil - 60 Kč Parusan - 80 Kč Allga San Mobil kosodřevinový gel 100 ml, Allga San Mobil Creme hřejivý 50ml, Allga San Mobil Gel Intensiv 100ml a Allga San Mobil Arnika gel 100 ml. Parusan Stimulátor Šampon pro ženy 200 ml, Parusan Energizer Tonikum pro ženy 200 ml a Parusan Aktivní Pěna pro ženy 100 ml. Feminhelp - 125 Kč Parasoftin - 30 Kč Feminhelp, 56 tablet 1 pár ponožek Urgo Filmogel - 50 Kč Biotin Strong - 40 Kč Urgo Filmogel, 3,3 ml 60 tablet Belohair - 100 Kč EndWarts Pen - 70 Kč Belohair, 60 ml EndWarts Pen, 3 ml Bepanthen Baby - 60 Kč Preventan Junior KOMPLEX D3 400 IU - 100 Kč Bepanthen Baby, 100 g Preventan Junior, 120 tablet MaxiCor forte - 100 Kč MaxiCor forte, 70 + 20 tobolek ZDARMA *Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinky a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem, dávkování dle příbalového letáku. Užívejte léčivé přípravky pouze tehdy, pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny, a po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky omezené při výdeji na lékařský předpis (recept) užívejte výhradně podle doporučení lékaře. Účelem tohoto materiálu není zvýšení spotřeby, výdeje ani předepisování léčivých přípravků. Nenabádáme vás k nevhodnému, nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu ani zdravý životní styl, nenahrazují ani jiné lékařské terapie nebo medikace. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Běžnou cenou se rozumí průměrná aktuální cena příslušného přípravku v lékárnách, případně cena vyplývající z informací a sdělení výrobce či dovozce. Slevový kupón opravňuje zákazníka k uplatnění slevy ve výši uvedené na slevovém kupónu na nákup konkrétního výrobku/skupiny výrobků, který je uveden na slevovém kupónu. Slevy není možné sčítat či kombinovat s jinými akcemi/slevami. Slevu lze uplatnit pouze při předložení tohoto slevového kupónu. Na kupón se nevrací a nelze jej vyměnit za hotovost. Běžnou cenou se rozumí průměrná aktuální cena příslušného přípravku v lékárnách, případně cena vyplývající z informací a sdělení výrobce či dovozce. Běžná cena se může v jednotlivých lékárnách lišit. Za tiskové chyby neručíme. Seznam lékáren na www.alphega-lekarna.cz. Nabídka na uplatnění slevového kupónu je platná od 1. 5. do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob či vydání dárků.

Alphega lékárna letáky

TOP letáky