Leták BILLA - 22.11.2021 - 19.12.2021 - str. 1 *

1 3 4 ... 25
Leták BILLA - 22.11.2021 - 19.12.2021 - Produkty v akci - Le & Co, Nowaco, Alpro, parmazán, Madeta, Gran Moravia, Dr. Oetker, Kunín, Olma, sýr, MILSY, Danone, Müller, Ehrmann, Vitana, Emco, Nestlé, Lindt, Franz Josef, Kofola, limonáda, Coca-Cola, minerální voda, Mattoni, alkohol, víno, Cavignon, šumivé víno, Leros, Sunar, Big Soft, Henkel, Velvet. Strana 1.
1 3 4 ... 25

Prolistujte si tento leták obchodu BILLA platný od 22.11.2021 do 19.12.2021 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 24 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Tento leták BILLA nabízí slevy na více než 363 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě BILLA ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 24. Na aktuální stránce najdete akce na le & co, nowaco, alpro, parmazán, madeta, gran moravia, dr. oetker, nicméně BILLA v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na špička, krémová náplň. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě BILLA, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách BILLA
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Coca-Cola

Mnoho nápojů vzniklo původně jako lék na některý neduh. Týká se to většinou nápojů alkoholických. Jeden, který je nealko, však tvoří výjimku. Ale až v současné době. Původně prý i Coca-Cola byla alkoholickým nápojem, který obsahoval víno a kokain.

Dnešní Coca-Cola je čistě nealkoholickým nápojem a kokain už v ní také nenajdete. Původní receptura měla zajistit duševní i fyzickou sílu pro muže, ženy i děti. Coca-Cola měla posílit mozek a zajistit sílu svalům. První rok, kdy se Coca-Cola prodávala, nebyl příliš úspěšný. Byl to rok 1886 a náklady předčily zisk. Postupně se ale tento nápoj stával stále oblíbenějším a na konci devatenáctého století už byla jedním z nejprodávanějších nápojů v Americe.

 
BILLA Platnost od pondělí 22. 11. do neděle 19. 12. 2021. www.billa.cz PŘESNĚ PODLE MÉHO GUSTA «Vánoce s vašimi oblíbenými značkami Zavýhodné ceny. Když jde o jídlo, myslíme na vše. I na široký výběr. Velvet Sunar BIO Emco MADETA DANONE BigSoft Pzrisky Praziro KUNIN Nestlē Unilever Good Food, Good Life P. OLLA Coca-Cola ORBICO, ZAL A 1S1A müller P&G OLMA PALÍRNA GRAN MORAVIA FRANZ JOSEF EXCLUSIVE U ZELENÁHO STROMU SDE Vitana Penam RIO MATTONI LE&CO LEROS Intersnack mare KOSTELECKE IZENINY Upfield rb Co.Ltd Ehrmann MILKPOL alpro NOWACO Friall DrOetker SHOCK! CAVIGNON CASTEL FINE STAAKLING WINE FAMILIAL A INTERNAIONAL La Lorraine Pelevi je nate váiea EW. TANDOORI POL BO STOCK Opepsi. Lindt kofola MILSY (Henkel Thilo gorniday MATTRE CHOCOLATIER SUISSE DEPUIS 1845

BILLA letáky

Leták BILLA - Novinky v Bille

Leták BILLA.
Platný ve všech prodejnách BILLA
TOP letáky