Leták ESO MARKET - 8.3.2023 - 19.3.2023 - str. 1 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 / 6

Leták ESO MARKET - 8.3.2023 - 19.3.2023 - Produkty v akci - Kostelecké uzeniny, šunka, šunka dušená, párky, párky s telecím masem, eidam, Kunín, sýr, jogurt, smetanový jogurt, Vinica, zeleninová směs, Gambrinus, Pilsner Urquell, Patron, pivo, alkohol. Strana 1.
1 / 6

Prolistujte si tento leták obchodu ESO MARKET platný od 8.3.2023 do 19.3.2023 a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 5 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Hypermarkety a supermarkety. Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě ESO MARKET ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 5. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě ESO MARKET, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný v těchto prodejnách ESO MARKET

Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Pivo

V České republice se vypije nejvíce piva v přepočtu na počet obyvatel ze všech zemí na světě. Za rok v průměru každý vypije téměř tři stovky piv.

Češi jsou největšími konzumenty piva v akci na světě

Pád Železné opony po roce 1989 umožnil v naší zemi i rozvoj soukromého podnikání a jistě vás nepřekvapí, že se to týká i vaření piva.

V České republice je v současné době celkem 67 velkých pivovarů a všechny se bez problémů uživí. To ale není zdaleka vše, do celkového výčtu musíme zařadit i minipivovary, které rovněž úspěšně prosperují. Těch je dokonce mnohem více, kupříkladu v Praze jich naleznete celkem 44, podobný počet jich je ve Středočeském kraji a celkový počet minipivovarů v České republice, které jsou v provozu, je úctyhodné číslo – 392. Necelé čtyři stovky malých soukromých pivovarů a spolu s nimi téměř sedm desítek velkých pivovarů na tak malou zemi, co se týče rozlohy a počtu obyvatel, je skutečně enormní počet.

 
Pilsner Urquell

Plzeňský Prazdroj neboli Pilsner Urquell je světoznámá značka a stěží bychom hledali někoho, kdo ji nezná. Přesto bychom si o ní mohli něco bližšího povědět.

Také máte rádi Pilsner Urquell

Když se řekne Pilsner Urquell, možná se vám vybaví oficiální sponzor české hokejové reprezentace. Zda sponzoring této značce prospěl, můžete posoudit sami, ovšem právě Plzeňský Prazdroj příliš mnoho reklamy nepotřebuje. Vybudoval si ji totiž již v minulosti svým věhlasem, kdy se plzeňské pivo začalo šířit do zemí celého světa. Čím je právě tento zlatavý mok zvláštní a mezi ostatními pivy jedinečný?

Když se řekne Plzeň pivo, na prvním místě bývá obvykle Pilsner Urquell, a teprve pak značka Gambrinus. Je to dáno mnoha historickými souvislostmi, ale také samotným složením piva, resp. jeho vstupními surovinami. Na oficiálním webovém portálu prazdroj.cz se dozvíte, že Plzeň 12 se vyznačuje menší kyselostí, než mnoho jiných značek piv, a také je více hořké.

 
maloobchodní síť prodejců potravin eso Kunin Sametový jogurt 2,5% různé příchutě 150 g (100 g=7,27) Alimpex Food KUNIN Sametovi MI ovaná c jahoda RA MLEKARNA KUNIN market KUNIN Sametovy Mcheeth care Sametovy MIXovaná jahoda ARA MERARNA ININ metový Xovany chuti vanilky 10⁹⁰ ESO ceny č.6 13⁹⁰ Zeleninová směs Equus Benátská, Jarní 350 g (100 g = 5,69) Tip Frost Me zen zeleninová směs benátská H zeleninová zmes benátská VINICA 350 g Eidam 30% 100 g Bidfood 19⁹0 Písecká dušená šunka výběrová 100 g MU Písek past Ο MOϋϋ 1190 Písecká dušená š Sunk Párky s telecím masem 100 g Kostelecké uzeniny NÁŠ TIP! 19⁹0 Gambrinus Patron 12 0,51 plech (11=35,80) Plzeňský Prazdroj 1790 TRON NASEHO Gambrinus VPLZNI OD ROKU 1869 PATRON 8.3. - 19.3.2023

Další letáky ESO MARKET

Nejnovější letáky