Teta drogerie - Felix v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Felix platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Felix a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Felix za výhodnou cenu 44,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Felix chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Felix - kapsička pro kočky 4x 85 g, různé druhy  

*

44,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Felix v letácích Teta drogerie

 

Felix - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Felix a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Felix hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Felix právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Felix i v jiných obchodech jako Barvy a laky drogerie, MAKRO, Lidl, Albert Hypermarket, BILLA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: fotoalbum, fanka s rukojetí, Fenistil, fettuccine, Flavobion, Flixonase, FM modulátor, Formex, full hd tv, fotbalová brána. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Felix

Nejnovější letáky