Norma - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Norma

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Norma

Německá společnost Norma provozuje širokou síť čítající cca 1 300 provozoven. Jsou především v Německu, Francii a Rakousku. Společnost je známá i u nás. Jde o jeden z největších německých potravinových diskontů. Každý týden přichází také s nabídkou nepotravinářského zboží. A na jaké produkty se vyplatí aktuálně zaměřit? Prozradí vám to akční leták Norma, který vychází každý týden. Nezapomeňte si cenově výhodné položky připsat na svůj nákupní seznam. 

Proč nakupovat v Normě?

Norma přináší kvalitní nákupy, a protože jde o diskont, potěší vás i svými příznivými cenami. Ideální kombinace kvality, nízké ceny a bohatého sortimentu přitahuje do Normy zákazníky nejen u nás, ale i v dalších evropských zemích.

Zamlouvat se vám bude rovněž nepotravinářský sortiment, který se obnovuje po týdnu. Každý si z něj něco vybere. Proto sledujte pravidelně nabídku prostřednictvím letáku Norma. Z konkrétních produktů to jsou domácí potřeby, hračky, textil, elektro, potřeby pro kutili, nábytek, kola, kancelářské potřeby, kosmetika a tím výčet zdaleka nekončí. Sledujte aktuální leták a nenechte si utéct žádnou mimořádně výhodnou nabídku slev.  V sortimentu najdete vynikající pečivo, mléčné výrobky, nápoje, sladkosti, konzervy, hotová jídla, ovoce a zelenina, mražené a chlazené zboží a další výrobky, které v kvalitním supermarketu nesmí chybět.

Akční leták Norma

Nakupujete rádi v Normě? Pak možná také vždy netrpělivě čekáte na leták Norma pro tento týden, který vám prozradí nejen, jaké potraviny tento týden koupíte za akční cenu, ale i na jakou nabídku nepotravinářského zboží se můžete těšit. Na webu Kompas Slev najdete vždy aktuální leták Norma ve vysoké kvalitě. Užívejte si příjemné a pohodlné nákupy v moderních prodejnách. Vyberte si z katalogu online.

Lokace a provozní doba Normy

V České republice má Norma okolo 50 poboček. Obchody najdete například v Harrachově, Kaznějově, Praze, Jilemnici, Chebu, Karlových Varech nebo Liberci. Tu nejbližší naleznete pomocí webu https://www.norma-online.de/cz/angebote/. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 7:00 do 20:00. Prolistujte si tematické letáky Norma, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků