Teta drogerie - Glade v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Glade platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Glade a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Glade za výhodnou cenu 59,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek Glade chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Glade osvěžovač vzduchu sprej 300 ml, různé druhy -  

*

59,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Glade náplň do automatického osvěžovače 269 ml, různé druhy -  

*

154,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Glade - automatický osvěžovač s náplní 269 ml  

*

199,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Glade v letácích Teta drogerie

 

Glade - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Glade a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Glade hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Glade právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Glade i v jiných obchodech jako OFFICEO, Šlak, Albert Hypermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: glóbus, Gallax perorální kapky, Gingio, Glukánek, Green Trio, Grippostad, GS Dormian, GS Laktobacily, gumová rohožka, gumové bazény. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Glade

Nejnovější letáky