TOP drogerie - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky TOP drogerie

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti TOP drogerie

TOP drogerie nabízí sortiment drogistického zboží v 270 pobočkách po celé České republice. Jedná se o maloobchodní síť, která vznikla z původních drogerií Teta. V nabídce TOP drogerie na vás čekají potřeby do domácnosti, dekorativní kosmetika, přípravky pro péči o pleť a tělo a mnoho dalšího za skvělé ceny. Sledujte aktuální letáky a už vám neunikne žádná zajímavá sleva. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas. Prolistujte si akční leták plný slev, díky kterému koupíte třeba prací prášek, aviváž, tablety do myčky, houbičky, sprchové gely, pleny a mnoho dalšího za zlomek původní ceny.

Proč nakupovat v TOP drogerii?

Drogistické zboží zde zakoupíte za bezkonkurenční ceny a pokud si založíte zákaznickou kartu, ušetříte ještě víc. V prodejnách navíc můžete zakoupit i dárkové karty a obdarovat tak své blízké. Obchody TOP drogerie najdete v menších obcích po celé České republice. Pokud jste až dosud sbírali body na zákaznickou kartu Teta, tyto body vám zůstávají a můžete je využít v TOP drogerii. S kartou budete mít slevy okamžitě a to až 50 %. Svoje oblíbené výrobky tak koupíte o polovinu levněji než dosud. Založte si svou zákaznickou kartu na kterékoli pobočce. Původní drogerie Teta se rozdělila na dvě značky. Teta drogerie se víc zaměřuje na dekorativní kosmetiku a dětský sortiment. V TOP drogerii najdete i nabídku obohacenou o zahrádkářské potřeby, barvy nebo laky.

Akční letáky TOP drogerie

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku TOP drogerie a nenechte si uniknout zboží za vynikající ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky PDF se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba TOP drogerie

TOP drogerii najdete po celé České republice například v Brně, Plzni, Liberci, Postoloprtech, Fulneku nebo Znojmě. Prodejny mají otevřeno většinou od 8:00-17:00, ale záleží na konkrétní pobočce. Najděte tu, která je nejblíž místu vašeho bydliště a zjistěte její přesnou otevírací dobu pomocí interaktivní mapy na https://www.topdrogerie.cz.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků