Jägermeister - Aktuální ceny z letáků FreeOneShop

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě FreeOneShop na produkt Jägermeister platné od 12.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu FreeOneShop na produkt Jägermeister a ušetřete tak své peníze.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
FreeOneShop
 
FreeOneShop
viz leták viz leták
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Jägermeister v letácích FreeOneShop

 

Jägermeister - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

Jägermeister

Milovníci bylinných likérů jistě znají světoznámou značku Jägermeister, která byla založena už v roce 1878. Na trh se ale samotný likér dostává až o mnoho let později, a to v roce 1935. Receptura je dodnes chráněna a nikdo nepovolaný se k ní nemá šanci dostat.

Tajný recept je sestaven z 56 druhů koření, bylin a dalších přírodních surovin. Všechny přísady procházejí macerací a tím pádem se z nich získá nejen ta známá nenapodobitelná chuť, ale i vůně. Jediné, co vyšlo na světlo světa je fakt, že Jägermeister obsahuje citrusovou kůru, anýz, šafrán, lékořici a bobule jalovce. Šest týdnů se tyto a další přísady macerují v lihu. Vyrobený likér zraje nejméně po dobu jednoho roku v dubových sudech.

Výroba bylinného likéru Jägermeister je dodnes výsadou pouze jedné společnosti ve Spolkové republice Německo. Dubové sudy pocházejí také z této země. Likér je pochopitelně chráněn ochrannou značkou, která nedovolí zneužití různými napodobeninami.

Zajímavé je, jak vlastně vznikl samotný název bylinného likéru Jägermeister a také originální tvar této láhve. Pokud bychom tento název přeložili, vyjde nám „mistr lovec“. A právě pro zahájení a zakončení honu byl původně tento likér určen. Jeho vynálezce, Curt Mast, byl sám vášnivým lovcem a chtěl tyto akce ještě více pozvednout. Proto najdeme na etiketě jelena se zářícími parohy.

Další zajímavostí je tvar láhve. Klasická a nezaměnitelná láhev vyhrála při sérii pokusů, při kterých se měla vyzkoušet především odolnost. Láhve padaly na dubovou podlahu a tato pád vydržela.

Je tedy téměř jisté, že svůj tvar nikdy nezmění. Byla by to také škoda. Jägermeister v jiné láhvi by ztratil svou originalitu. Nezáleží přeci pouze na obsahu, ale také na obalu. A v tomto případě jsou obě součásti v naprosté symbióze.

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu FreeOneShop na produkt Jägermeister a máme nejnovější akční letáky obchodu FreeOneShop na produkt Jägermeister hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Jägermeister právě v obchodě FreeOneShop, můžete hledat stejný produkt Jägermeister i v jiných obchodech jako Lidl, Kaufland, Albert Hypermarket, Albert Supermarket, BILLA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: jemné tvarůžky, jahody jednouplodící, jahody stáleplodící, jmelí, jelení lůj, jezírková nádrž, jogurtový řez, jelení plec, jablko Šampion, jablka řezy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Jägermeister

Nejnovější letáky