BILLA - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky BILLA

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Billa

Billa si u nás vybudovala svou tradici a mnozí lidé na ni nedají dopustit. Je součástí skupiny REWE. V České republice patří mezi supermarketové lídry. Poprvé vstoupila společnost na český trh roku 1990. Snažíte se nakupovat co nejvýhodněji? V tom případě vás jistě bude zajímat, že na těchto stránkách každé úterý naleznete akční leták Billa platný pro prodejnu, do níž se chystáte na nákupy. Díky aktuálnímu letáku budete o zajímavých slevách vědět jako první.

Za každý nákup sbírejte Billa body, které můžete jednou ročně vyměnit za značkové produkty se 60% slevou nebo nakupte vybrané zboží s 50% akční slevou. Díky sesbíraným bodům jste mohli například získat oblíbené plyšáky, na které jste viděli reklamu v televizi.

Proč nakupovat v Bille?

Čerstvost potravin je jedním z prvořadých kritérií zákazníků. Billa to ví. Klade velký důraz na nabídku vždy čerstvých lahůdek, pečiva, ovoce a zeleniny, mléčných produktů a dalších potravin. Zároveň nepodceňuje ani další důležitý aspekt pro zákazníky - cenu. Ty nejlákavější slevy každý týden najdete pěkně pohromadě v akčním letáku Billa.

Nakupování v Bille vás bude bavit, máte-li v oblibě zboží od českých dodavatelů. Na ně se obchod zaměřuje především. Oblíbíte si hlavně privátní značky. Pokud v obchodě nakupujete, určitě už je znáte a objevíte je i v našem PDF letáku Billa.

Značka Billa je zárukou vynikají kvality, čerstvosti a skvělé chuti. Mezi privátní značky patří:

Akční letáky Billa

Pochutnejte si na kvalitě a zároveň ušetřete díky aktuálnímu letáku Billa, který vám Kompas Slev nabízí ve vysoké kvalitě. Vracejte se na web každé úterý a žádná sleva vám neunikne. Získáte tak například mléko v akci, Bohemia sekt za vynikající cenu nebo pivo v akci doslova za pár korun. Projděte si pro inspiraci i magazín Gusto a tematicky laděné akční letáky Billa. A pak hurá na nákupy.

Lokace a provozní doba Billy

Billa provozuje kolem 200 prodejen po celé České republice. Naleznete ji ve větších i menších městech. V Praze, Brně, Pelhřimově, Strakonicích a mnoha dalších. Otevírací doba je většinou od 7:00 do 21:00. Prolistujte si tematické letáky Billa, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje. Zanedlouho pro vás přichystáme leták na příští týden.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků