Teta drogerie - Jar v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Jar platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Jar a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Jar za výhodnou cenu 79,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek Jar chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jar - (*) 1,35 l/905 ml  

*

79,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Jar (*) Platinum kapsle 125/100 ks -  

*

479,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Jar v letácích Teta drogerie

 

Jar - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Jar a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Jar hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Jar právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Jar i v jiných obchodech jako MAKRO, Hruška, coop TERNO, Albert Hypermarket, Albert Supermarket nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: jablečný mošt, Jamieson vitamin, Joma, Junior-Angin, jutový pytel, JBL extreme, Jehněčí a králičí, Jogurty, mléčné dezerty, ochucené tvarohy, Jednorázové nádobí a párty příslušenství, Jídelna. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Jar

Nejnovější letáky