ROSSMANN - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky ROSSMANN

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Rossmann

Rossmann patří u nás mezi přední prodejce drogerie a parfumerie. První prodejna byla otevřená roku 1994 v Českých Budějovicích. Díky letáku Rossmann budete svou oblíbenou kosmetiku a jiné zboží nakupovat výhodněji. Leták vychází několikrát měsíčně. Nechte se zlákat atraktivními cenami a vydejte se i vy do oblíbené drogerie. Na kompasslev.cz budete o všech skvělých a výhodných nabídkách vědět včas. Neplaťte za zboží víc, než skutečně musíte.

Proč nakupovat v Rossmannu?

Drogerie-parfumerie Rossmann potěší své zákazníky, a hlavně zákaznice širokým sortimentem. Dámy ocení velký výběr dekorativní a vlasové kosmetiky, tělové kosmetiky, výrobků z oblasti dámské hygieny atd. Samozřejmě nezapomíná ani na pány a děti. Atraktivní nabídku má také pro ty nejmenší. Pro rodiče s malými dětmi dokonce nabízí věrnostní program „Rossmánek“ s mnohými výhodami, slevovými akcemi, soutěžemi a dárky. Slevové akce, které potěší nejen vás, ale i vaši peněženku, najdete rovněž v letáku Rossmann. Z dalšího zboží společnosti si ještě uveďme prací a čisticí prostředky, produkty zdravé výživy, pleny, potravu pro zvířata, farmaceutické výrobky, vitamíny a v drogeriích můžete využít službu Photoshop pro vyvolání fotografií. Celou nabídku produktů si můžete v klidu prohlédnout v katalogu na e-shopu https://www.rossmann.cz. Máte narozeniny? Pak dostanete 10% slevu. Nakupte výhodněji a lépe právě teď.

Akční leták Rossmann

Uspoříte nejen za zboží z aktuálního letáku Rossmann, ale také nákupem výrobků vlastní značky společnosti. Má příznivý poměr vysoké kvality a velmi příznivé ceny. Rossmann má pro vás každý měsíc mnoho slevových akcí pro vaše spokojené nákupy kosmetiky a dalšího drogistického zboží. Inspirujte se na webu kompasslev.cz akčním letákem Rossmann ve vysoké kvalitě. Sami se přesvědčíte o tom, že šetření nemusí být na úkor kvality.

Lokace a provozní doba Rossmannu

V České republice mohou zákazníci nakupovat ve více než 130 obchodech například v Praze, Brně nebo Ostravě. Prodejny mají otevřeno denně většinou od 8:00 do 18:00. Prolistujte si tematické letáky Rossmann, ve kterých na vás čekají zajímavé akce, slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků