Leták kik - str. 1 *

Leták kik - str. 1 *

1 3 4 ... 11
Leták kik - Produkty v akci - konvice na čaj, konvička, čajové svíčky, svíčka, dekorace, svícen, bunda, dámská bunda, pulover, legíny, dívčí legíny. Strana 1.
1 3 4 ... 11

Prolistujte si tento leták obchodu kik platný od - do - a podívejte se na nejnovější nabídku. Na 10 stránkách tohoto aktuálního letáku najdete to nejlepší zboží z kategorie Oblečení. Tento leták kik nabízí slevy na více než 50 produktů, které určitě patří mezi zboží, co rádi a často kupujete! Pokud chcete při vašem dalším nákupu v obchodě kik ušetřit, nezapomeňte si prolistovat tento leták celý od strany 1 až po stranu 10. Na aktuální stránce najdete akce na konvice na čaj, konvička, čajové svíčky, svíčka, dekorace, svícen, bunda, nicméně kik v celém letáku nabízí mnoho dalších slev např. na deka, džíny, kalhoty, svetr, pulover. Pokud chcete nakupovat chytře a ušetřit podstatnou část nákladů na váš příští nákup ve vašem oblíbeném obchodě kik, neměli byste si nechat ujít tento leták plných skvělých cen a úžasných slev. Vracejte se na Kompas Slev každý den a nepřijdete už o žádnou skvělou akci vašich oblíbených obchodů.

* Platný ve všech prodejnách kik
Zobrazit další

Produkty v tomto letáku

 
 
Platnost od 11.10.2021 kik Dámský úpletový pulovr velikosti: 38-48, kaldy kus CENA MLUVÍ MÓDA SAMA ZA SEBE 229,- BYDLENÍ DOMÁCNOST Мoda na chladné období DEKORACE Pyžamka pro miminka velkost: 62-86, kaloy kus Svicen na čajové svíčky miry ca x13 cm. kay k 139, 79,- Divčí leginy velkostik 98-122, katy kun Skleněná konvice na čaj 125 kady kus 79,- 99,- PLUS SIZE Moda do velikot So Dámská bunda velikosti: 46-54 katny kus 279- sympatický chytrý dobrý www.kik.cz

kik letáky

TOP letáky