Teta drogerie - kokosový olej v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt kokosový olej platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt kokosový olej a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt kokosový olej za výhodnou cenu 279,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek kokosový olej chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Allnature - kokosový olej bio 1000 ml 1 L = 279,90  

*

279,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Kokosový olej v letácích Teta drogerie

 

Kokosový olej - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt kokosový olej a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt kokosový olej hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt kokosový olej právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt kokosový olej i v jiných obchodech jako AVON nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: kuřecí skelet, kuřecí srdce, Korrekt, kávová souprava, keramická terasová dlažba, keramické bazény, keramický sud na zelí, Ketokonazol, kg koleno, kalatea. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte kokosový olej

Nejnovější letáky