Informace o obchodu BetterStyle

Letáky BetterStyle

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti BetterStyle

Britská firma vznikla v roce 1928 a její sortiment zahrnují přípravky na úklid domácnosti, pomůcky do kuchyně ale i kosmetiku. Firma patří mezi špičky v přímém prodeji a v České republice působí již 20 let. Seženete zde kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny a pokud budete sledovat pravidelné akční nabídky, nakoupíte v BetterStyle ještě výhodněji. Zboží si můžete prohlédnou v aktuálním katalogu, kde se dozvíte o slevách a výprodejích.

Proč nakupovat v BetterStyle?

BetterStyle se snaží svým zákazníkům ulehčit běžné a každodenní činnosti, jako je například příprava jídla. Chytré vychytávky a pomůcky vám usnadní vaření a servírování včetně samotné konzumace, kterou posunou na vyšší úroveň. Stejně tak zde seženete účinné přípravky na úklid vaší domácnosti, které jsou zároveň ekologické, a tím pádem šetří životní prostřední a provoní domácnost příjemnou vůní. Oceníte i různé vychytávky, které vám ušetří místo – například speciální háčky na radiátor v koupelně, na který pohodlně zavěsíte všechny ručníky. Podívejte se na bohatou nabídku produktu online na e-shopu https://www.betterstyle.cz. Objednávku můžete uskutečnit přes svého zástupce nebo se sami stát prodejcem této britské značky. Přečtěte si zkušenosti ostatních uživatelů výrobků značky Betterware nebo s nimi sdílejte ty své.

Akční letáky BetterStyle

Prolistujte si časově omezenou akci v letáku nebo katalogu BetterStyle a nenechte si uniknout atraktivní slevy. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky a katalogy v PDF s nabídkou na další období. O všech mimořádně výhodných nabídkách se dozvíte včas na Kompasslev.cz.

Lokace a provozní doba BetterStyle

BetterStyle nemá kamenné pobočky a nákup můžete uskutečnit buď po registraci nebo přes prodejního zástupce, který vám vybrané výrobky doručí až domů. Prolistujte si pravidelné katalogy, které vydává BetterStyle každý měsíc. Najdete tu vychytávky pro domácnosti, nádherné designové příslušenství i kosmetické výrobky včetně ekologických úklidových prostředků, které jinde nekoupíte.

Nejnovější letáky
Prodejci - ostatní
Hlídač akcí, slev a letáků