Teta drogerie - Lenor v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt Lenor platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt Lenor a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt Lenor za výhodnou cenu 99,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek Lenor chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek Lenor ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě Albert Hypermarket, stojí tam 99,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Lenor - (*) perličky 210 g, aviváž 840 ml  

*

99,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Lenor - gel / kapsle 45/31 dávek  

*

199,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Lenor v letácích Teta drogerie

 

Lenor - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt Lenor a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt Lenor hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt Lenor právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt Lenor i v jiných obchodech jako Lidl, MAKRO, Albert Hypermarket, BILLA, CBA Premium nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: laboratoř, lacláče, Lamborghini, laminátová plovoucí podlaha, lampa s clipem, Larfasol, led tabule, LEGO Batman, LEGO Junior, LEGO Nexo. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte Lenor

Nejnovější letáky