Teta drogerie - micelární voda v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt micelární voda platné od 26.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt micelární voda a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt micelární voda za výhodnou cenu 89,90 Kč. Tato slevová akce platí od 26.5. do 6.6.2022. Pokud si výrobek micelární voda chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Výrobek micelární voda ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě BILLA, stojí tam 99,90 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ziaja micelární voda 390 ml -  

*

89,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Garnier micelární voda pro citlivou nebo pro smíšenou pleť 400 ml * sleva 20 Kč na všechny Garnier micelární 400 ml vody 400 ml -  

*

119,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Micelární voda v letácích Teta drogerie

 

Micelární voda - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt micelární voda a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt micelární voda hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt micelární voda právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt micelární voda i v jiných obchodech jako AVON, Dr. Max, Albert Hypermarket, BILLA, ROSSMANN nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mandlový dort, magnetofon, měnič napětí, mačky, magnetická páska, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka, maňásek, Marimer. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte micelární voda

Nejnovější letáky