Informace o obchodu AVON

Letáky AVON

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Avon

Společnost Avon je na trhu víc než 125 let a specializuje se na dekorativní, pleťovou a tělovou kosmetiku, vůně a bytové dekorace. Do České republiky se společnost dostala v roce 1991 a od té doby si získala mnoho spokojených českých zákaznic, které na značku Avon nedají dopustit. Jedná se o špičkovou firmu v kosmetickém oboru. Nabídku zboží v aktuálním katalogu si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Proč nakupovat v prodejně Avon?

Jednou z velkých předností společnosti Avon je firemní filozofie, která Avon zavazuje, aby netestoval své výrobky na zvířatech.  S Avonem se pojí světově známé osobnosti z divadla, filmu, modelingu i populární hudby jako například Salma Hayek nebo Reese Witherspoon, které Avon cosmetics propagují.  V obchodě naleznete široký sortiment make-upů, vůní, přípravků na pleť a tělo, parfémů a šamponů i kondicionéry na vlasy. Avon zároveň s nabídkou nezapomíná ani na muže. Přípravky můžete objednávat z aktuálního katalogu nebo online na e-shopu. Nový katalog vždy najdete na našich stránkách Kompasslev.cz. Informujeme vás o všech novinkách firmy Avon.

Avon nezapomíná ani na ženy, a proto pravidelně pořádá Avon pochod pro zdravá prsa. Pochod má u nás již svou tradici a podporují ho známé osobnosti napříč šoubyznysem. Typické růžové tričko si můžete zakoupit přímo na e-shopu Avon.

Firma připravuje vždy lákavou a tematickou nabídkou k blížím se svátkům. Ke dni matek zde můžete mamince pořídit třeba krásné a designové hodinky za fantastickou cenu nebo výrobky Luminata v akci. S Vánoci a klidným časem zase přichází doba adventních kalendářů a drobných dárků z řady kosmetiky Avon.

Akční letáky Avon

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku firmy Avon a nenechte si uniknout produkty za pohádkově nízké ceny. Nabídku na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova v katalogu online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky v PDF se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Avon

Produkty značky Avon zakoupíte buď online přes katalog na e-shopu https://www.avon.cz nebo přes Avon lady/gentlemana ve vašem okolí.

Nejnovější letáky
Prodejci - drogerie a parfumerie
Hlídač akcí, slev a letáků