Teta drogerie - multifunkční čistič v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Teta drogerie na produkt multifunkční čistič platné od 12.5.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Teta drogerie na produkt multifunkční čistič a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Teta drogerie najdete produkt multifunkční čistič za výhodnou cenu 39,90 Kč. Tato slevová akce platí od 12.5. do 23.5.2022. Pokud si výrobek multifunkční čistič chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Teta drogerie.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Ajax - univerzální čistič 1 litr  

*

39,90 Kč
Teta drogerie
 
Teta drogerie
Domestos - univerzální dezinfekční čistič 2 litry  

*

74,90 Kč

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Multifunkční čistič v letácích Teta drogerie

 

Multifunkční čistič - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Teta drogerie na produkt multifunkční čistič a máme nejnovější akční letáky obchodu Teta drogerie na produkt multifunkční čistič hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt multifunkční čistič právě v obchodě Teta drogerie, můžete hledat stejný produkt multifunkční čistič i v jiných obchodech jako SEVT, Prima Drogerie, Astur & Qanto velkoobchod, OFFICEO, Barvy a laky drogerie nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: mleté maso krůtí, mandlový dort, magnetofon, měnič napětí, mikrofon, mačky, magnetická páska, magnetická písmenka, magnetické číslice, malovací tabulka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte multifunkční čistič

Nejnovější letáky