AUTO KELLY - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky AUTO KELLY

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Auto Kelly nabízí svým zákazníkům zajímavé služby a velmi rozsáhlý sortiment, který není zaměřený jen na motorová vozidla, ale i na další aktivity.

S Auto Kelly vyřešíte každý problém

Auto Kelly je často spojován pouze s náhradními díly a příslušenstvím pro auto-moto, tak to rozhodně není vše, co nabízí svým zákazníkům. Společnost Auto Kelly vznikla roku 1994, nyní můžete zaznamenat v nápisu rovněž název LKQ CZ s.r.o. a jedná se skutečně o největšího tuzemského dodavatele, který nabízí nejen tento sortiment, ale i motocykly, skútry, čtyřkolky, přívěsné vozíky, elektrokola, oblečení, vybavení pro hobby a volný čas, dále kancelářské vybavení a mnohé další. Disponuje sítí více než 1 000 poboček a zásobuje přes 100 000 autoservisů ve více než 20 evropských zemích. Pokud se podíváme na pobočky v České republice, tak například Auto Kelly v Brně má několik svých prodejen.

Slevy na náhradní díly v Auto Kelly

Mezi hlavní prodejní kanály společnosti patří e-shop a síť Auto Kelly poboček. Všechny si lze samozřejmě dohledat na webu autokelly cz. Stačí si poté zadat nejbližší místo, kde se nacházíte, například Auto Kelly Ostrava a ihned máte dostupné veškeré informace. To samé platí pro Auto Kelly Praha, kde opět naleznete bohatou nabídku sortimentu nejen pro jednotlivé zákazníky, ale rovněž i servisy. Auto Kelly náhradní díly rozváží podle individuálních potřeb. Další výjimečnou službou je aplikace Moje Garáž, která vám bude hlídat různé termíny jako je platnost technické kontroly nebo servisních prohlídek. S používáním aplikace vás potěší i sleva ve výši 20 %, kterou můžete uplatnit nejen v Auto Kelly Plzeň, ale ve všech pobočkách.

Autodíly Kelly za akční cenu v letácích

Pokud se podíváte na jednotlivé pobočky, tak zjistíte, jakou má Auto Kelly otevírací dobu. Většinou se otevírá od 8:00 hodin, ale je pravdou, že každý může využít možnost e-shopu, kde rovněž naleznete širokou nabídku sortimentu. Auto Kelly nabízí autodíly a další sortiment i formou zajímavých letáků, kde se dozvíte akční nabídku, která vám rozhodně ušetří rodinný rozpočet. Pokud jste vlastníkem autoservisu, poté si můžete zřídit službu Profi Garáž. Sjednat si ji můžete sami nebo na některé z poboček, například v Auto Kelly Praha 4.

Nejnovější letáky
Prodejci - auto & moto
Hlídač akcí, slev a letáků