Globus - organizér v akci

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Globus na produkt organizér platné od 16.6.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Globus na produkt organizér a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Globus najdete produkt organizér za výhodnou cenu 339,00 Kč. Tato slevová akce platí od 16.6. do 12.7.2022. Pokud si výrobek organizér chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Globus.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Globus
 
Globus
Organizér na přední sedadlo Cars II - připevnění na zadní stranu předního sedadla, ideální pro ukládání hraček, knih a dalších drobností, průhledná zadní kapsa pro tablety do velikosti 9,7 palců, snadná údržba a montáž, rozměry 58 x 35 cm Sluneční clona Ledové království II. 2 ks 99,90  
339,00 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Organizér v letácích Globus

 

Organizér - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Globus na produkt organizér a máme nejnovější akční letáky obchodu Globus na produkt organizér hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt organizér právě v obchodě Globus, můžete hledat stejný produkt organizér i v jiných obchodech jako Kaufland, BetterStyle, PENNY, AUTO KELLY, Banquet nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: ochrana na bezpečnostní pásy, obkládačky, oboustranná kobercová páska, obraz s rámem, obuv na suchý zip, odmrazovač, odrážedlo, odvodňovací žlab, ohřívač kojeneckých lahví, olej na vousy. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte organizér

Nejnovější letáky