Baumax - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky Baumax

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

Hobbymarket, který si drží stále dobré jméno, poradí a rovněž pomáhá navrhnout to nejlepší řešení do každé situace, nabízí sortiment za dobrou cenovou relaci.

Baumax sortiment pro celou rodinu

Zákazníci Baumax znají již od roku 1992, kdy jeho vlastníkem byla rakouská společnost Baumax. Od roku 2015 se změnil majitel. BM Česko s.r.o. nabízí ve svých 23 velkoplošných prodejnách a e-shopu bohatý sortiment, kde naleznete vše potřebné pro zahradu, byt, dům i vaši kancelář. Baumax má otevírací dobu od 8:00 hodin a to včetně sobot a nedělí, což je naprosto vstřícný krok k zákazníkům. Ti samozřejmě ocení i sortiment, který Baumax nabízí. Díky bohaté nabídce lze velmi snadno renovovat, stavět i zdokonalovat své prostředí. Baumax prodejny nabízí dále slevové karty, kdy za určitých podmínek získáte slevu na nákup zboží. Slevová karta má i virtuální podobu, kde si snadno prohlédnete zavedený účet, aktuální leták a můžete rovněž aktivovat slevové kupóny.

Nákupy za výhodnou cenu v Baumax výprodeji

Velmi zajímavou nabídku sortimentu a za skutečně skvělou cenu vám nabízí Baumax výprodej. I v této kategorii naleznete vše potřebné pro vaši firmu i domácnost. Je pravdou, že potěší nejen výprodeje, slevové kupóny, ale i různé akční nabídky, které si lze pohodlně prohlédnout v letácích. Oblíbené nebo potřebné zboží můžete tak získat za zlomek původní ceny. Po celé naší republice má Baumax rozmístěné pobočky. Můžete navštívit Baumax v Ostravě, zajet si pro zboží do Baumaxu v Olomouci nebo si vybrat sortiment v Baumaxu v Třebíči, případně nakoupit v Baumaxu v Táboře. Podle mapy poboček si velmi jednoduše vyberete nejbližší prodejnu. Také můžete využít e-shop, kdy si bez problémů můžete nechat zboží zaslat domů nebo si ho vyzvednou opět na vámi zadané pobočce.

Baumax stavebniny s bohatým sortimentem

Baumax stavebniny nabízí vše od renomovaných a prověřených výrobců. Naleznete v této sekci skutečně širokou škálu stavebního materiálu. Betony, malty, omítky, stavební chemii, různé zateplovací systémy, střešní krytinu, okapový či kanalizační systémy, včetně stavebního nářadí a pomůcek, to vše za bezkonkurenční cenu. Na každé prodejně jsou vám k dispozici specialisté, kteří vám poradí s výběrem, případně doporučí nejvhodnější materiál.

Nejnovější letáky
Prodejci - hobby, kutilství a domácí potřeby
Hlídač akcí, slev a letáků