Pomazánkové máslo - Aktuální ceny z letáků Albert

Podívejte se na nabídky tohoto týdne v obchodě Albert na produkt pomazánkové máslo platné od 17.8.2022. Získejte zde nejnovější letáky obchodu Albert na produkt pomazánkové máslo a ušetřete tak své peníze.

V obchodě Albert najdete produkt pomazánkové máslo za výhodnou cenu 26,90 Kč. Tato slevová akce platí od 17.8. do 23.8.2022. Pokud si výrobek pomazánkové máslo chcete koupit, navštivte nejbližší prodejnu Albert.

Výrobek pomazánkové máslo ale můžete výhodně koupit i v dalších obchodech – v akci je například v obchodě MAKRO, stojí tam 22,50 Kč.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Albert Hypermarket
 
Albert Hypermarket
Choceňské pomazánkové neochucené - • 150 g • 100 g = 17,94 Kč  
26,90 Kč
Albert Supermarket
 
Albert Supermarket
Olma Tradiční pomazánkové natur - • 200 g • 100 g = 14,45 Kč  

*

28,90 Kč
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

 

Pomazánkové máslo v letácích Albert

 

Pomazánkové máslo - vývoj nejnižší ceny

Vývoj výskytu v letácích

 

Pokud to s úsporami během nakupování myslíte opravdu vážně a chcete ušetřit co nejvíce, měli byste pečlivě sledovat všechny letáky, které na našem webu nabízíme. Pravidelně zveřejňujeme nabídky obchodu Albert na produkt pomazánkové máslo a máme nejnovější akční letáky obchodu Albert na produkt pomazánkové máslo hned, jak jsou dostupné.

Nemusí to být produkt pomazánkové máslo právě v obchodě Albert, můžete hledat stejný produkt pomazánkové máslo i v jiných obchodech jako Lidl, Kaufland, TESCO, Albert Hypermarket, BILLA nebo si můžete prohlédnout katalogy, akce nebo nabídky na zboží, které na našem webu hledají ostatní zákazníci. Mezi nejpopulárnější akce v těchto dnech patří slevy na tento sortiment: plavecké šortky, porézní hadice, přenosná herní konzole, Požárník Sam, plynový ohřívač, prvosenka, plastový dávkovač vody, plynový zářič, Poco, plážová podložka. U nás na webu Kompas Slev zveřejňujeme každý den mnoho nových akčních letáků a pokud opravdu chcete nakupovat levně, neměli byste si žádnou z těchto nabídek nechat ujít.

Kde koupíte pomazánkové máslo

Nejnovější letáky