TREFA coop - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky TREFA coop

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Trefa Coop

Supermarkety Trefa naleznete v jižních Čechách ve větších i menších městech a obcích. Celkem 30 prodejen nabízí svým zákazníkům potravinové i nepotravinové zboží za vynikající a dostupné ceny. Aktuální akční leták vychází každou středu a najdete v něm výrobky ve slevách za bezkonkurenční cenu. Sledujte pravidelně aktuální leták a nakupte potraviny ve slevě. Na kompasslev.cz vás o všech akcích budeme informovat včas. Využijte výhodných nabídek.

Proč nakupovat v Trefa Coop?

Tradiční samoobsluhy Trefa slouží k denním nákupům, které jsou umístěné na okraji městských center. Sežene zde především čerstvé a kvalitní potraviny od regionálních dodavatelů nebo trvanlivé potraviny od zahraničních i domácích výrobců. Domácí atmosféru nákupu zajišťuje stálý personál na prodejnách. V Trefa Coop přesně víte, kde zboží najdete, což usnadní váš každodenní nákup. Najdete tu čerstvé a voňavé rohlíky i chleba každý den a nakoupíte potraviny, bez kterých se doma neobejdete, jako jsou vajíčka, mouka, máslo, jogurty a další základní suroviny. Pokud jsou v akci zrovna nealkoholické nebo alkoholické nápoje či mléko, můžete si udělat zásobu. Jedině tak opravdu ušetříte. Založte si zákaznickou kartu a sbírejte body za každý nákup.

Akční letáky Trefa Coop

Prolistujte si časově omezenou akci v aktuálním letáku Trefa Coop a nenechte si uniknout zboží za fantastické ceny. Speciální nabídku slev na tento týden si prohlédněte v pohodlí vašeho domova online. Nakupujte výhodněji a chytře. Po skončení speciální akce u nás naleznete letáky se speciální nabídkou na další období.

Lokace a provozní doba Trefa Coop

Pobočky Trefa Coop najdete hned na několika místech v České republice. Nejvíce jsou prodejny situované v oblasti jižních Čech. Navštivte prodejnu například v Českých Budějovicích, Horní Stropnici nebo Lišově. Podívejte se na stránky Trefa Coop a objevte zajímavé a inspirativní recepty. V prodejnách můžete zaplatit v hotovosti, platební kartou nebo stravenkami. Prolistujte si leták Trefa Coop a zjistěte jakou akční lákavou nabídkou pro vás připravily obchody Trefa Coop pro tento týden. Zboží můžete koupit za zlomek původní ceny tak s koupí neváhejte a vydejte se do Trefa Coop.

Nejnovější letáky
Prodejci - hypermarkety a supermarkety
Hlídač akcí, slev a letáků