DEICHMANN - letáky, pobočky a otevírací doba

Letáky DEICHMANN

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti Deichmann

Deichmann je obuvnická společnost s dlouholetou tradicí. Vlastní více než 3 500 prodejen ve 24 zemích světa a u nás patří mezi oblíbená obuvnictví. A jaké boty se zrovna tuto sezónu nosí? Nahlédněte do aktuálního letáku Deichmann. Vychází většinou čtyřikrát do roka. Najdete si boty podle Vašeho gusta a budete mít přehled o současných trendech. Vydejte se do Deichmannu a vraťte se i vy s novými botami a radostí z výhodného nákupu. Sledujte pravidelné slevy a nenechte si utéct žádnou mimořádně zajímavou nabídku obuvi.

Proč nakupovat v Deichmannu?

Skutečnost, že společnost Deichmann zahájila svou činnost roku 1913 a úspěšně funguje dodnes, svědčí o jejích kvalitách. Možná i vy patříte mezi mnohé zákazníky, které začátkem každé nové sezóny míří do Deichmannu, aby se vybavili novými botami a módními doplňky-kabelkami, peněženkami, šátky atd.  Společnost je oblíbená nejen díky velkému výběru obuvi odpovídající poslední módě, ale také pro velmi příznivý poměr ceny a kvality. Pořiďte si i vy značkové boty za báječnou cenu. Ty nejvýhodnější nabídky jsou v akčním letáku Deichmann. V Deichmannu se obuje celá rodina - dámy, páni i děti. A z jakých značek budete vybírat? Ženy si jistě oblíbí Graceland, 5th Avenue, Airane nebo Catwalk. Muži ocení Memphis One, Am Shoes či Gallus a v nabídce mají své místo i výrobci dětských bot. Nechybí ani klasické sportovní značky-Nike, Puma či Adidas.

Akční leták Deichmann

Jaké boty se budou v nadcházející sezóně nosit? Přeci ty, které zároveň najdete za atraktivní cenu v letáku Deichmann. Aktuální leták ve vysoké kvalitě na Vás vždy čeká na webu Kompasslev.cz. Je nejvyšší čas obout se do nových bot od Deichmanna. Zboží zakoupíte také na e-shopu https://www.deichmann.com/cz/cs/shop/welcome.html. Kolekci bot ONLINE EXCLUSIVE najdete jenom na e-shopu, tak se proklikejte až ke svým favoritům.

Lokace a provozní doba Deichmannu

Pobočky Deichmann naleznete ve všech velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň nebo Olomouc. Často jsou umístěny v obchodních centrech. Otevírací doba je většinou od 9:00 do 20:00, ale může se lišit v závislosti na konkrétní pobočce. Prolistujte si akční letáky Deichmann, ve kterých na vás čekají zajímavé slevy a výprodeje.

Nejnovější letáky
Prodejci - obuv
Hlídač akcí, slev a letáků