KFC - pobočky a otevírací doba

Kde najdete pobočky

Přečtěte si více

O společnosti KFC

Fast food KFC působí ve více než 100 zemích světa a provozuje již 16 000 restaurací. Každý den navštíví KFC několik milionů zákazníků. KFC poslední dobou prošlo značnou změnou a řadou vylepšení. Jídlo připravují pracovníci KFC čerstvé těsně před podáváním. V České republice si KFC vybírá lokální dodavatele masa, kteří dováží do restaurace drůbeží maso z místních chovů. Zelenina pochází pouze od českých dodavatelů, pečivo rozpékají zaměstnanci přímo na místě. Sledujte pravidelně akční letáky plné slev a nenechte si ujít žádnou mimořádně výhodnou nabídku. Na kompasslev.cz budete o všech akcích vědět včas.

Proč nakupovat v KFC?

Restaurace KFC nyní dělají pro své zákazníky rozvoz. Celou nabídku z menu včetně ceníku si můžete prohlédnout na https://kfc.cz. Vyzkoušejte vynikající snídaně, dezerty, B-Smart, sendviče, boxy nebo saláty. KFC nabízí také dětské menu, ve kterém kromě kuřete a nápoje najdete také hračku jako překvapení. Už jste zkoušeli například chizza v KFC? Jestli ne, určitě tuto pochoutku ochutnejte. KFC nabízí rovněž dárkové karty, které fungují jako elektronický platební voucher. Můžete s ním někoho obdarovat nebo ho využijte jako dárkovou kartu pro zaměstnance ve firmě či pro obchodní partnery. Z bohaté nabídky vynikajícího jídla v KFC si vybere každý.

Akční leták KFC

Prolistujte si aktuální leták KFC a zjistěte, na jaký pokrm je sleva právě tento týden. Své oblíbené kuřecí kousky nebo vynikající salát či hranolky nemusíte platit víc, než je skutečně nutné. Podívejte se na časově limitovanou akci a nakupujte výhodněji, chytřeji a lépe právě teď.

Lokace a provozní doba KFC

Prodejny KFC najdete po celé České republice například v Brně, Praze, Karlových Varech, Olomouci, Ostravě, Uherském Hradišti, Liberci nebo Českých Budějovicích. Otevírací doba se může lišit v závislosti na konkrétní prodejně. Najděte pobočku, která je k vám nejblíž prostřednictvím interaktivní mapy na stránkách KFC. Podívejte se na leták s akčními cenami a vyberte si, na co máte zrovna chuť. Najíst se můžete právě teď ještě levněji tak využijte této nabídky.

Nejnovější letáky
Prodejci - restaurace
Hlídač akcí, slev a letáků